Top výhody Konbozelu


Prečo je Konbozel
taký jedinečný?

Silný antioxidant. Čistí organizmus a chráni ho pred predčasným stárnutím.

KLINOPTILOLIT - prírodný, mikronizovaný a aktivovaný

Prírodná čistička - molekulárna špongia pohlcujúca všetky druhy znečistujúcich látok pochádzajúcich z vody, vzduchu a pôdy, ako aj rádioaktívne prvky a ťažké kovy.

Vitamíny, minerály a látky prospešné pre živý organizmus ostávajú v tele a majú lepšie pole pôsobnosti.

KÚPIŤ KONBOZEL

Priaznivé účinky Konbozelu


Čistý zázrak prírody


Podporuje správnu funkciu imunitného systému.

Remineralizuje organizmus a vplýva na optimálnu štruktúru kostí.

Odstraňuje prekyslenie žalúdka, zmierňuje žalúdočné vredy a infekcie vyvolané Candida albicans. Skracuje čas rekonvalescencie po operáciách.

Výrazne pôsobí u pacientov s diabetes mellitus, s nádorovými ochoreniami,
s kardiovaskulárnymi a hormonálnymi problémami.

Normalizuje krvný tlak, oslabuje silu alergénov, migrény a astmy, napomáha pri liečbe artritídy. Omladzuje a detoxikuje bez vedľajších účinkov.
Nevytvára závislosť!


 

Dar sopky

Chcete mať prílev energie? Užívajte klinoptilolit!

ZEOLIT prináša nádej už desiatky rokov, mikróny klinoptilolitu odnášajú rozložené a choré bunky metabolizmu, pričom doňho vnášajú živiny.Je to vulkanická hornina, ktorá vznikala milióny rokov zo sopečného popola.

Vďaka tomu nadobúda unikátnu štruktúru usporiadania atómov,
v ktorej sú prítomné dutinky a póry konštantných rozmerov. Vďaka špecifickej mikronizácii sa dostane do organizmu tam, kam má. Keďže odvodňuje, prejaví sa to aj na váhe.

Vyber si balíček

Platba možná na dobierku, bankovým prevodom alebo platobnou kartou.

Doručenie do 3 dní a doprava zdarma od 50€.

 • avatar5
  Pri mojich skúsenostiach s herpesom som veľmi nadšená účinkom Konbozelu. Prvé dva dni užívania nastalo zhoršenie a na tretí deň akoby uťal a herpes zmizol. A čo je skvelé, aj sa cítim lepšie. Som rada, že som sa rozhodla vyskúšať Konbozel.
  Irena
 • avatar1
  1 tabletku denne rozdrviť do jedla u zvierat, ktoré majú problémy s pečeňou a výsledky sa dostavia do 3 týždňov. Samozrejme pri chronicky chorom psíkovi alebo mačičke treba podávať dlhšie. Po konzultácii so zverolekárom som dostal vysvetlenie, že zvieratá veľmi dobre tolerujú Konbozel, keďže nemá chuť chémie, ale prírodného minerálu príbuzného hline a zvieratá si nevšimnú podávanie Konbozelu pokiaľ je v strave alebo vode. Zvieraťu treba zabezpečiť väčší príjem vody.
  Cyril
 • avatar6
  Pri otrave z jedla alebo zlom trávení, a aj po väčšej konzumácii alkoholu Konbozel 100%-ne u mňa účinkoval. Ideálne je ale zapiť množstvom minerálnej vody, nie obyčajnej vody.
  Ivana
 • avatar7
  Dievčatko sa zranilo v prírode. Po aplikácii rozdrveného Konbozelu napriek hlbokému zraneniu nebolo nutné ranu šiť. Rana ostala čistá, dezinfikovaná.
  Jana K.
 • avatar2
  Po využívaní 4 balení Konbozelu mi psoriáza výrazne ustúpila, a zlepšil sa aj imunitný systém. Po aplikácii aj priamo na pokožku boli viditeľné výsledky.
  Branislav G.
 • avatar8
  27-ročná užívateľka s 2-mi cystami v pravom prsníku veľkosti 1cm a 0,8cm po užívaní 3x4 tbl denne v dĺžke 1 mesiac, potom 3x3 tbl denne ďalšie dva mesiace, potom 2x4 tbl. Kontrola po 6 mesiacoch. Záver SONO vyšetrenia: bez patolog. nálezu!
  Eva
 • avatar4
  Potreboval som komplexnejšiu očistu tela od ťažkých kovov a iných cudzích látok, keďže žijem vo veľkom meste. Konbozel mi v tom výrazne pomohol. Cítim sa lepšie, mám viacej energie.
  Ján